Rzemień wysyłkowa naprawa elektroniki – tel. 667 786 801
Get Adobe Flash player
 Kategorie bloga
Sklep Auto-Krak
Proszę, pamiętaj…

Każdą usługę można wykonać na trzy sposoby: tanio, szybko i dobrze, ale do wyboru mamy zawsze tylko dwie opcje: kiedy jest tanio i szybko, to nie jest dobrze, jeśli jest szybko i dobrze, to nie jest tanio, a jak jest tanio i dobrze, to nigdy nie jest szybko... :)

Jeśli jakiś artykuł lub wpis z mojej strony okazał się dla Ciebie przydatny, proszę zostaw komentarz lub wklej link do tego artykułu na swoim forum, stronie bądź profilu - niech będzie to taką małą zapłatą za mój czas spędzony na bezinteresownym niesieniu pomocy mechanikom-amatorom… dziękuje – Zbigniew Kipa, właściciel AUTO-KRAK

Losowy cytat

Są tylko trzy prawdziwe sporty: walki byków, wyścigi samochodowe oraz alpinizm. Wszystkie inne są jedynie grami.

— Ernest Hemingway
Licznik & Statystyki
Usłyszało o nas:

internautów

Silnik A20DTx – utrata mocy turbosprężarki.

kod błędu P003A, P0299 oraz P2263

Modele i silniki w których występuje błąd:
Astra J i Insignia – A20DTH, A20DTC, A20DTH,  A20DTJ

Turbosprężarka 55570748 58 60 381

silnik-soloReklamacja uznawana jest na podstawie utraty zasilania oraz komunikatu który jawi się jako informacja na wyświetlaczu. Kody usterek to: P003A (00), P0299 (00) i P2263 (5B). Przyczyną jest niezgodność z turbosprężarką. Problem pojawia się często w przypadku kiedy jej obudowa jest dotykana przez wentylator chłodnicy.

W przypadku takowej naprawy bardzo prosimy o szczegółowe wyjaśnienie w jaki sposób pojazd ucierpiał w przeszłości ponieważ znacznie ułatwi to konieczną naprawę.

Diagnoza odbywa się na podstawie stanu wizualnego i/lub podpięciu pompy próżniowej o ciśnieniu 600 hPa. Jeśli podzespoły okażą się wadliwe konieczna jest procedura wymiany turbosprężarki

Na tą informację trafiło 4451 szukających

2 odpowiedzi na „Problem z turbosprężarką Insignia i Astra J – 2.0 CDTI”

  • Bardzo trafny artykuł opisujący błędy w opel insignia . Jeżeli można to bardzo proszę o rozwinięcie wątku o dalsze etapy ponieważ liczba ponad 3600 oglądających świadczy o dużym zainteresowaniu . Dziękuję .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Tuning samochodów marki Opel

Polecamy: profesjonalny tuning samochodów

Promocja Tuning z Hamownią