Ciekawe usterki

Ciekawe usterki 2011

Na tą informację trafiło 17906 szukających

Przeczytaj również inne nasze wpisy...

4 komentarze

Zbigniew Kipa
Zbigniew Kipa 28 grudnia 2016 at 17:37

Witam,
Proszę spróbować zapalać z odpiętym czujnikiem temperatury który znajduje się na obudowie termostatu. Jeżeli będzie poprawa w zapalaniu to będziemy mogli pomóc, wystarczy wysłać nam sterownik silnika i usuniemy usterkę.
Pozdrawiam

Odpowiedz
Piotr 28 grudnia 2016 at 08:04

Witam posiadam Astra h 1.9 cdti 150 i podobnie jak moj przedmowca zostalo wyprogramowane dpf i egr natomiast problem powstaje gdy jest temp pinizej zera im wiekszy mróz tym dłużej kreci dodam ze wszystkie parametry są w normie nie ma błędów jedynie kontrolka świec bez wzgledu ns temp świeci ułamek sekundy podczas gdy fizycznie świece grzeja. Czy jest możliwe ze zaktualiziwany soft został poprawie „obrobiony” lecz producent za mocno go zabezpieczyl. Pisze do pana z północno wschodniej części kraju.

Odpowiedz
ali 15 maja 2016 at 12:51

witam mam opel vectra c 1.9cdti 150k mam już wyłączony i zaślepiony zawór erg usunięty dpf zregenerowana turbina wymienione dwa koła pasowe na wale a auto bardzo wolno się zbiera do 2400obr potem wyrywa do przodu a jak mu porządnie wcisnę gaz to przy 3000obr gaśnie czasami jak jest rozgrzany to nie mogę go zapalić muszę poczekać aż ostygnie i zapali od pierwszego proszę o pomoc. zero błędów na kompie mechanicy rozkładają ręce i chcą wszystko po kolei wymieniać teraz chcą pompę rc wymienić. napewno do Pana nie przyjadę bo to 400km jeszcze raz proszę o pomoc

Odpowiedz
Zbigniew Kipa
Zbigniew Kipa 17 maja 2016 at 13:27

Witam, niestety ale bez auta nie pomogę, musi się pan zebrać i zdecydować na przyjazd, zdiagnozujemy w jeden dzień a w zależności co jest zepsute będziemy wiedzieć czy i na ile auto ma zostać.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.