Rzemień: Mielec, Dębica, Ropczyce, Kolbuszowa, Rzeszów i okolice – tel. 667 786 801
Get Adobe Flash player
 Kategorie bloga
Sklep Auto-Krak
Proszę, pamiętaj…

Każdą usługę można wykonać na trzy sposoby: tanio, szybko i dobrze, ale do wyboru mamy zawsze tylko dwie opcje: kiedy jest tanio i szybko, to nie jest dobrze, jeśli jest szybko i dobrze, to nie jest tanio, a jak jest tanio i dobrze, to nigdy nie jest szybko... :)

Jeśli jakiś artykuł lub wpis z mojej strony okazał się dla Ciebie przydatny, proszę zostaw komentarz lub wklej link do tego artykułu na swoim forum, stronie bądź profilu - niech będzie to taką małą zapłatą za mój czas spędzony na bezinteresownym niesieniu pomocy mechanikom-amatorom… dziękuje – Zbigniew Kipa, właściciel AUTO-KRAK

Losowy cytat

Gdy mężczyzna utrzymuje kilka samochodów, to jest to dla niego uczuciowy odpowiednik haremu.

— John Hallibarton
Licznik & Statystyki
Usłyszało o nas:

internautów

Głównym pomysłodawcą i założycielem firmy „auto-krak” jest Zbigniew Kipa (Krakers), mechanik samochodowy z wykształcenia i z zamiłowania.

Zbigniew Kipa Rzemień

Właściciel warsztatu w biurze – tu przyjmowani są nasi klienci

Już od dzieciństwa interesował się motoryzacją, rozkręcaniem, naprawą i usprawnianiem wszystkiego w co tylko dało się zaingerować. W młodości ukończył Technikum Mechaniczne w Mielcu uzyskując tytuł technika-mechanika o specjalizacji: budowa silników spalinowych.

Po szkole rozpoczął pracę w firmie LEOPARD AUTOMOBILE w Mielcu gdzie w gronie wybitnych fachowców brał udział w pracach nad konstrukcją pierwszego egzemplarza polskiego samochodu Leopard. Praca ta dała mu możliwość pogłębienia wiedzy na temat projektowania samochodów na najwyższym poziomie.

Nosząc się z myślą otworzenia własnego interesu, podjął decyzję o wyjeździe z kraju. Decyzja ta poskutkowała sporym stażem u angielskiego dealera Vauxhall/Opel.

Tu szybko odnalazł się i dzięki: Lesterowi Red’owi, który jak ojciec krok po kroku, wprowadził go w skomplikowane zagadnienia diagnostyczne, tajniki technicznego języka angielskiego oraz szkolenia w GENERAL MOTORS ACADEMY.

Dzięki tym wszystkim wydarzeniom Zbigniew stał się wykwalifikowanym technikiem-diagnostą a po kilku latach wrócił do kraju z wizją wykorzystania tego cennego motoryzacyjnego doświadczenia.

Z ogromnej pasji, zamiłowania do motoryzacji, zdobytej wiedzy i praktyki powstał warsztat samochodowy w Rzemieniu. Fachowa obsługa, narzędzia, oraz wykwalifikowani pracownicy tworzą profesjonalny serwis.

Żywimy  nadzieję, że każdy klient wyjedzie z naszego warsztatu zadowolony oraz przekonany, że prace przy jego aucie są zawsze rzetelnie i sumiennie wykonane.

Tuning samochodów marki Opel

Polecamy: profesjonalny tuning samochodów

Promocja Tuning z Hamownią
Kliknij i dowiedz się więcej